Go to Top

PRODUKT: DECCO 83

OPIS

Profil DECCO 83 odpowiada współczesnym trendom skierowanym do najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny charakter designu profilu idealnie zgrywa się z uniwersalnym charakterem produktu. Dzięki swojej szerokości i stabilności zapewnia wysoką jakość okien przy zachowaniu wyjątkowej estetyki.

PRZEKRÓJ NAROŻNIKA

PROFIL

Profil DECCO 83 charakteryzuje się 7-mio komorową konstrukcją oraz dodatkowym uszczelnieniem na skrzydle przy szerokości zabudowy 81mm. Produkt występujący w klasie B oraz w klasie A. Standardowym kolorem profilu DECCO 83 jest najczystsza biel jednak oferowana jest szeroka gama folii dekoracyjnych w postaci oklein. Dzięki zastosowaniu oklein możliwe jest dopasowanie produktu do każdego wnętrza oraz spełnienie wszelkich oczekiwań klienta.

OKUCIA

W wyrobach firmy ATLANT stosuje się okucia renomowanej, niemieckiej firmy ROTO, która stawia na innowacje.

Stosowany przez nas system okuć Roto NT jest najbardziej rozpowszechniony na świecie. Wysokiej jakości system okuć stosowany do okien PCV wiodącego lidera technologii spełnia najwyższe wymogi w odniesieniu do bezpieczeństwa, trwałości, komfortu obsługi oraz designu. Każdy element modułowy systemu Roto NT jest kompatybilny i może być wykorzystany w różnych kombinacjach takich jak okna uchylne, rozwierne, czy też uchylno-rozwierne.

Nasza Firma stosuje też system okuć Roto Patio przeznaczone do okien i drzwi uchylno-przesuwnych, co pozwala na wykonanie dużych okien i drzwi balkonowych o masie 160kg. Rozwiązanie to wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, którzy mogą cieszyć się bezkolizyjnym otwieraniem drzwi balkonowych, czy też okien z możliwością wykorzystania przestrzeni wnętrza , gdyż otwarte skrzydła nie wchodzą do pomieszczenia.

SZYBY

W oknach DECCO 83 podstawowym pakietem szybowym jest szło, w którym zastosowana została powłoka LOOK (THERMOFLOAT). Głównym atutem okien z powłoką LOOK jest gwarancja wiernego odzwierciedlenia barw i kształtów, co daje możliwość odpowiedniego naświetlenia wnętrza pomieszczenia oraz prawidłowy widok krajobrazu na zewnątrz.

Istnieje możliwość zastosowania różnych pakietów szyb zespolonych, które produkowane są z wysokiej jakości tworzywa na wymiar i potrzeby klienta o różnych kształtach takich jak łuki, trapezy, skosy i inne.

W profilu DECCO 82 wykorzystywane są tylko dwa rodzaje szyb zespolonych, tj. pakiet szybowy jednokomorowy 4/16AR/4TM (24mm) oraz pakiet szybowy dwukomorowy 4/18AR/4/18AR/4TM (48mm). Dodatkowo można zastosować zestawy szyb z ciepłą ramką o różnej kolorystyce dopasowanej do profili okiennych.

Podstawowe pakiety szybowe można łączyć z innymi funkcjami w zależności od potrzeb klienta. Istnieje możliwość zamówienia szyb zespolonych ze szkłem:

  • bezpiecznym i antywłamaniowym;
  • przeciwsłonecznym;
  • ornamentowym;
  • dźwiękoszczelnym;
  • hartowanym.

Pakiety szybowe można wzbogacić o szprosy międzyszybowe w kolorach oklein drewno podobnych lub malowane na indywidualny kolor z palety RAL, co nadaje oknom elegancki i niepowtarzalny wygląd. Szprosy wewnątrz-szybowe są elementem ozdobnym pakietu szybowego, które są na stałe przytwierdzone do ramki międzyszybowej. Stosuje się również kolorystykę dwubarwną dostosowaną do potrzeb klienta – kolor widoczny od zewnątrz jest inny niż kolor widoczny od wewnątrz pomieszczenia. Dostępne są szprosy o następującej szerokości: 8mm, 18mm, 26mm, 45mm.

Menu Title
ATLANT

ATLANT