Go to Top

  PRODUKT:  SILVER DE LUX

  OPIS

  SILVER DE LUX to produkt wzbogaconym o półzlicowane skrzydła co wyjątkowy wygląd oknom, który idealnie komponuje się z nowoczesną stylizacją. Najczęściej wybierany przez klientów, którzy cenią jakość i nowoczesną stylizację.

  PRZEKRÓJ NAROŻNIKA

  PROFIL

 W produkcie SILVER DE LUX zastosowany jest 6-ścio komorowy system bezołowiowych profili o głębokości zabudowy 70mm, które są wykonane na bazie ekologicznych stabilizatorów wapienno-cynkowych. Szeroka komora zbrojeniowa ramy, w której umieszczana jest stal ocynkowana zamknięta stanowi wysoką stabilność okna, zaś ośmiomilimetrowe zachodzenie skrzydła na ościeżnicę umożliwiają idealne uszczelnienie uszczelką kauczukową. Optymalne zabezpieczenia przed włamaniem są możliwe dzięki zastosowaniu zaczepów antywłamaniowych, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie. W przypadku zastosowania pakietów trzyszybowych można uzyskać lepsze parametry zarówno termiczne jak i akustyczne.
Standardowe okna SILVER DE LUXc występują w kolorze białym, natomiast szeroka paleta oklein daje możliwość dopasowania koloru okien do każdego wnętrza w zależności od oczekiwań klienta. < Wybierz kolor okleiny >

OKUCIA

W wyrobach firmy ATLANT stosuje się okucia renomowanej, niemieckiej firmy ROTO, która stawia na innowacje.
Stosowany przez nas system okuć Roto NT jest najbardziej rozpowszechniony na świecie. Wysokiej jakości system okuć stosowany do okien PCV wiodącego lidera technologii spełnia najwyższe wymogi w odniesieniu do bezpieczeństwa, trwałości, komfortu obsługi oraz designu. Każdy element modułowy systemu Roto NT jest kompatybilny i może być wykorzystany w różnych kombinacjach takich jak okna uchylne, rozwierne, czy też uchylno-rozwierne.

Nasza Firma stosuje też system okuć Roto Patio przeznaczone do okien i drzwi uchylno-przesuwnych, co pozwala na wykonanie dużych okien i drzwi balkonowych o masie 160kg. Rozwiązanie to wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, którzy mogą cieszyć się bezkolizyjnym otwieraniem drzwi balkonowych, czy też okien z możliwością wykorzystania przestrzeni wnętrza , gdyż otwarte skrzydła nie wchodzą do pomieszczenia.

  SZYBY

W oknach SILVER DE LUX podstawowym pakietem szybowym jest szło, w którym zastosowana została powłoka LOOK ( THERMOFLOAT) Głównym atutem okien z powłoką LOOK jest gwarancja wiernego odzwierciedlenia barw i kształtów, co daje możliwość odpowiedniego naświetlenia wnętrza pomieszczenia oraz prawidłowy widok krajobrazu na zewnątrz.

Istnieje możliwość zastosowania różnych pakietów szyb zespolonych, które produkowane są z wysokiej jakości tworzywa na wymiar i potrzeby klienta o różnych kształtach takich jak łuki, trapezy, skosy i inne.

Podstawową szybą stosowaną jest pakiet szybowy jednokomorowy 4/16AR/4TM ze współczynnikiem przenikania U=1,1 lub U=1,0 z dodatkową powłoką LOOK (THERMOFLOAT). Bardzo często stosowany jest pakiet szybowy dwukomorowy 4/12AR/4/12AR/4TM ze współczynnikiem przenikania U=0,7. Dodatkowo można zastosować zestawy szyb z ciepłą ramką o różnej kolorystyce dopasowanej do profili okiennych.

Podstawowe pakiety szybowe można łączyć z innymi funkcjami w zależności od potrzeb klienta. Istnieje możliwość zamówienia szyb zespolonych ze szkłem:

  • bezpiecznym i antywłamaniowym;
  • przeciwsłonecznym;
  • ornamentowym;
  • dźwiękoszczelnym;
  • hartowanym

Pakiety szybowe można wzbogacić o szprosy międzyszybowe w kolorach oklein drewno podobnych lub malowane na indywidualny kolor z palety RAL co nadaje oknom elegancki i niepowtarzalny wygląd. Szprosy wewnątrzszybowe są elementem ozdobnym pakietu szybowego, które są na stałe przytwierdzone w ramce międzyszybowej. Stosuje się również kolorystykę dwubarwną dostosowaną do potrzeb klienta- kolor widoczny od zewnątrz jest inny niż kolor widoczny od wewnątrz pomieszczenia. Dostępne są szprosy o następującej szerokości: 8mm, 18mm, 26mm, 45mm.

 

Ten post dostępny jest także w języku: angielski

Menu Title
ATLANT

ATLANT