GOLD CLASSIC

GOLD CLASSIC

Porównaj Pobierz PDF
  • GOLD CLASSIC
  • GOLD CLASSIC
OpisProfilOkuciaSzybyCennik

GOLD CLASICC produkt przeznaczonym wymagającym klientom, którzy ceniących klasę, elegancję i najwyższą jakość.

 

W produkcie GOLD CLASSIC stosowane są duże komory, które pozwalają na prawidłową wentylację profili oraz łatwe odprowadzanie wody opadowej. Zastosowanie 6- ścio komorowej konstrukcji profili, która posiada głębokość zabudowy 86mm sprawia, że produkt ten sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych. W przypadku zastosowania pakietu szybowego o szerokości do 48mm daje możliwość uzyskania idealnych parametrów cieplnych okien. Atutem tego typu okien jest dodatkowe uszczelnienie środkowe oraz zastosowanie uszczelki w komorze szklenia co zwiększa parametry akustyczne i termiczne okna. Szyba, która jest głęboko osadzona poprawia współczynnik liniowy, co w rezultacie daje lepszy współczynnik przenikania ciepła całego okna. Profil okna jest wykonany na bazie stabilizatorów wapniowo-cynkowych, które są przyjazne dla środowiska. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego, którego wymiary wynoszą 1480mmx1230mm prezentuje się następująco  Uw  = 0,73   W/ m²K. Natomiast współczynnik Uf dla złożenia profili rama/skrzydło odpowiada 0,93W/m²K

Standardowe okna GOLD CLASSIC występują w kolorze białym, natomiast szeroka paleta oklein daje możliwość dopasowania koloru okien do każdego wnętrza w zależności od oczekiwań klienta.

 

W wyrobach firmy ATLANT stosuje się okucia renomowanych, niemieckich i polskich firm, które stawiają na innowacje.

Stosowany przez nas system okuć Roto NT jest najbardziej rozpowszechniony na świecie. Wysokiej jakości system okuć stosowany do okien PCV wiodącego lidera technologii spełnia najwyższe wymogi w odniesieniu do bezpieczeństwa, trwałości, komfortu obsługi oraz designu. Każdy element modułowy systemu Roto NT jest kompatybilny i może być wykorzystany w różnych kombinacjach takich jak okna uchylne, rozwierne, czy też uchylno-rozwierne.

Nasza Firma stosuje też system okuć Roto Patio przeznaczone do okien i drzwi uchylno-przesuwnych, co pozwala na wykonanie dużych okien i drzwi balkonowych o masie 160kg. Rozwiązanie to wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, którzy mogą cieszyć się bezkolizyjnym otwieraniem drzwi balkonowych, czy też okien z możliwością wykorzystania przestrzeni wnętrza , gdyż otwarte skrzydła nie wchodzą do pomieszczenia.

 

W oknach GOLD CLASSIC podstawowym pakietem szybowym jest szło LOOK Głównym atutem okien ze szkłem LOOK jest gwarancja wiernego odzwierciedlenia barw i kształtów, co daje możliwość odpowiedniego naświetlenia wnętrza pomieszczenia oraz prawidłowy widok krajobrazu na zewnątrz. Istnieje możliwość zastosowania różnych pakietów szyb zespolonych, które wytworzone są z wysokiej jakości tworzywa na wymiar i potrzeby klienta o różnych kształtach takich jak łuki, trapezy, skosy i inne.
Podstawową szybą stosowaną jest pakiet szybowy jednokomorowy 4/16AR/4TM ze współczynnikiem przenikania U=1,1 lub U=1,0 z dodatkową powłoką THERMOFLOAT. Bardzo często stosowany jest pakiet szybowy dwukomorowy 4/12AR/4/12AR/4TM ze współczynnikiem przenikania U=0,7. Dodatkowo można zastosować zestawy szyb z ciepłą ramką o różnej kolorystyce dopasowanej do profili okiennych.

Szkło LOOK można łączyć z innymi funkcjami w zależności od potrzeb klienta. Istnieje możliwość zamówienia szyb zespolonych ze szkłem:

bezpiecznym i antywłamaniowym;
przeciwsłonecznym;
ornamentowym;
dźwiękoszczelnym;
hartowanym

Pakiety szybowe można wzbogacić o szprosy międzyszybowe w kolorach oklein drewno podobnych lub malowane na indywidualny kolor z palety RAL co nadaje oknom elegancki i niepowtarzalny wygląd. Szprosy wewnątrzszybowe są elementem ozdobnym pakietu szybowego, które są na stałe przytwierdzone w ramce międzyszybowej. Stosuje się również kolorystykę dwubarwną dostosowaną do potrzeb klienta- kolor widoczny od zewnątrz jest inny niż kolor widoczny od wewnątrz pomieszczenia. Dostępne są szprosy o następującej szerokości: 8mm, 18mm, 26mm, 45mm.

 

ATLANT

Specyfikacja

Okna
6-ścio komorowy system bezołowiowych profili
system okuć Roto NT
powłoka LOOK (THERMOFLOAT)
 
Masz pytanie? / У вас есть вопрос? / You have a question?
85 719 48 15
Facebook