SILVER STRONG DE LUX

SILVER STRONG DE LUX

Porównaj Pobierz PDF
  • SILVER STRONG DE LUX
OpisProfilOkuciaSzybyCennik

Najnowszy produkt firmy ATLANT SILVER STRONG de lux został stworzony z myślą o klientach ceniących wysoki standard produktu w rozsądnej cenie. Wysokie parametry jakie osiąga profil STRONG sprawia, że produkt charakteryzuje się najwyższą jakością i trwałością, przy czym wciąż jest wyrobem bezpiecznym o wyjątkowej estetyce i komforcie podczas użytkowania. Wzbogacony jest o skrzydła półzlicowane co nadaje wyjątkowy wygląd produktu, który idealnie komponuje się w nowoczesną stylizację.

 

W produkcie SILVER STRONG de lux charakteryzuje się 6-ścio komorowym system profili bezołowiowych o grubości 80mm, które produkowane są na bazie ekologicznych stabilizatorów wapienno-cynkowych. W szerokiej komorze zbrojeniowej ramy umieszczana jest ocynkowana stal zamknięta, która daje produktowi wysoką stabilność, natomiast ośmiomilimetrowe zachodzenie skrzydła na ościeżnicę umożliwia idealne uszczelnienie uszczelką kauczukową.

Zastosowanie zaczepów antywłamaniowych o podwyższonym standardzie zabezpieczeń przed włamaniem daje poczucie bezpieczeństwa. Standardowe okna SILVER STRONG de lux występują w kolorze białym, natomiast szeroka paleta oklein daje możliwość dopasowania koloru okien do każdego wnętrza w zależności od oczekiwań klienta.

 

W wyrobach firmy ATLANT stosuje się okucia renomowanych, niemieckich i polskich firm, które stawiają na innowacje.

Stosowany przez nas system okuć Roto NT jest najbardziej rozpowszechniony na świecie. Wysokiej jakości system okuć stosowany do okien PCV wiodącego lidera technologii spełnia najwyższe wymogi w odniesieniu do bezpieczeństwa, trwałości, komfortu obsługi oraz designu. Każdy element modułowy systemu Roto NT jest kompatybilny i może być wykorzystany w różnych kombinacjach takich jak okna uchylne, rozwierne, czy też uchylno-rozwierne.

Nasza Firma stosuje też system okuć Roto Patio przeznaczone do okien i drzwi uchylno-przesuwnych, co pozwala na wykonanie dużych okien i drzwi balkonowych o masie 160kg. Rozwiązanie to wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, którzy mogą cieszyć się bezkolizyjnym otwieraniem drzwi balkonowych, czy też okien z możliwością wykorzystania przestrzeni wnętrza , gdyż otwarte skrzydła nie wchodzą do pomieszczenia.

 

W oknach SILVER STRONG de lux podstawowym pakietem szybowym jest szło, w którym zastosowana została powłoka LOOK ( THERMOFLOAT) Głównym atutem okien z powłoką LOOK jest gwarancja wiernego odzwierciedlenia barw i kształtów, co daje możliwość odpowiedniego naświetlenia wnętrza pomieszczenia oraz prawidłowy widok krajobrazu na zewnątrz.

Istnieje możliwość zastosowania różnych pakietów szyb zespolonych, które produkowane są z wysokiej jakości tworzywa na wymiar i potrzeby klienta o różnych kształtach takich jak łuki, trapezy, skosy i inne.

Podstawową szybą stosowaną jest pakiet szybowy jednokomorowy 4/16AR/4TM ze współczynnikiem przenikania U=1,1 lub U=1,0 z dodatkową powłoką LOOK (THERMOFLOAT). Bardzo często stosowany jest pakiet szybowy dwukomorowy 4/12AR/4/12AR/4TM ze współczynnikiem przenikania U=0,7. Dodatkowo można zastosować zestawy szyb z ciepłą ramką o różnej kolorystyce dopasowanej do profili okiennych.

Podstawowe pakiety szybowe można łączyć z innymi funkcjami w zależności od potrzeb klienta. Istnieje możliwość zamówienia szyb zespolonych ze szkłem:

bezpiecznym i antywłamaniowym;
przeciwsłonecznym;
ornamentowym;
dźwiękoszczelnym;
hartowanym

Pakiety szybowe można wzbogacić o szprosy międzyszybowe w kolorach oklein drewno podobnych lub malowane na indywidualny kolor z palety RAL co nadaje oknom elegancki i niepowtarzalny wygląd. Szprosy wewnątrzszybowe są elementem ozdobnym pakietu szybowego, które są na stałe przytwierdzone w ramce międzyszybowej. Stosuje się również kolorystykę dwubarwną dostosowaną do potrzeb klienta- kolor widoczny od zewnątrz jest inny niż kolor widoczny od wewnątrz pomieszczenia. Dostępne są szprosy o następującej szerokości: 8mm, 18mm, 26mm, 45mm.

 

ATLANT

Specyfikacja

Okna
6-ścio komorowy system bezołowiowych profili
system okuć Roto NT
powłoka LOOK (THERMOFLOAT)
 
Masz pytanie? / У вас есть вопрос? / You have a question?
85 719 48 15
Facebook