DRZWI REVLIS

DRZWI REVLIS

Porównaj Pobierz PDF
  • DRZWI REVLIS
  • DRZWI REVLIS
  • DRZWI REVLIS
  • DRZWI REVLIS
OpisProfilSzybyCennik

Produkt REVLIS firmy ATLANT to drzwi wejściowe dostępne w różnych kombinacjach kolorystycznych oraz okuciowych. Najczęściej wykorzystywane jako drzwi wejściowe do budynków użytku publicznego. Drzwi AGAT mogą być otwierane zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz. W standardzie wyposażone są w klamkę dwustronną z zamkiem oraz niski próg aluminiowy.

 

W produkcie REVLIS stosowany jest 4 komorowy profil skrzydeł drzwiowych oraz 6 komorowy profil ramy o szerokości zabudowy 70mm. Charakteryzują się zaokrąglonymi konturami ram oraz skrzydeł co wpływa na ciekawy wygląd. Stosowany profil jest wyprodukowany za pomocą stabilizatorów wapienno-cynkowych, dlatego też jest przyjazny dla środowiska. W danym profilu istnieje możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego z ciepłą ramką. Istnieje możliwość połączenia z systemem okiennym SILVER CLASSIC.

Standardowe okno REVLIS jest wykonane na profilu w kolorze białym. Natomiast szeroka paleta profili okleinowanych pozwala na kreację wymarzonych okien pasujących do różnych stylizacji.

 

W oknach REVLIS podstawowym pakietem szybowym jest szło LOOK Głównym atutem okien ze szkłem LOOK jest gwarancja wiernego odzwierciedlenia barw i kształtów, co daje możliwość odpowiedniego naświetlenia wnętrza pomieszczenia oraz prawidłowy widok krajobrazu na zewnątrz. Istnieje możliwość zastosowania różnych pakietów szyb zespolonych, które wytworzone są z wysokiej jakości tworzywa na wymiar i potrzeby klienta o różnych kształtach takich jak łuki, trapezy, skosy i inne.

Podstawową szybą stosowaną jest pakiet szybowy jednokomorowy 4/16AR/4TM ze współczynnikiem przenikania U=1,1 lub U=1,0 z dodatkową powłoką THERMOFLOAT. Bardzo często stosowany jest pakiet szybowy dwukomorowy 4/12AR/4/12AR/4TM ze współczynnikiem przenikania U=0,7. Dodatkowo można zastosować zestawy szyb z ciepłą ramką o różnej kolorystyce dopasowanej do profili okiennych.

Szkło LOOK można łączyć z innymi funkcjami w zależności od potrzeb klienta. Istnieje możliwość zamówienia szyb zespolonych ze szkłem:

bezpiecznym i antywłamaniowym;
przeciwsłonecznym;
ornamentowym;
dźwiękoszczelnym;
hartowanym

Pakiety szybowe można wzbogacić o szprosy międzyszybowe w kolorach oklein drewno podobnych lub malowane na indywidualny kolor z palety RAL co nadaje oknom elegancki i niepowtarzalny wygląd. Szprosy wewnątrzszybowe są elementem ozdobnym pakietu szybowego, które są na stałe przytwierdzone w ramce międzyszybowej. Stosuje się również kolorystykę dwubarwną dostosowaną do potrzeb klienta- kolor widoczny od zewnątrz jest inny niż kolor widoczny od wewnątrz pomieszczenia. Dostępne są szprosy o następującej szerokości: 8mm, 18mm, 26mm, 45mm.

ATLANT

Specyfikacja

Drzwi
6-ścio komorowy system bezołowiowych profili
system okuć Roto NT
powłoka LOOK (THERMOFLOAT)
 
Masz pytanie? / У вас есть вопрос? / You have a question?
85 719 48 15
Facebook